SergV4 Posted September 8, 2010 Report Share Posted September 8, 2010 После переустановки XP (SP3) перестал воспроизводить проигрыватель Jet Audio и на различных сайтах не работают флэш-проигрыватели (только музыка). Программы Adobe установлены. Помогите. Спасибо! Link to comment Share on other sites More sharing options...
mikemet Posted September 8, 2010 Report Share Posted September 8, 2010 Может попробовать переустановить Adobe Flash Player...? :) Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now